Komunikaty dla studentów

Rekrutacja na specjalizację Organizacja Produkcji Audiowizualnej w ramach kierunku Logistyka i Administrowanie w Mediach - studia stacjonarne i zaoczne II stopnia

Rozpoczynamy rekrutację na specjalizację Organizacja Produkcji Audiowizualnej w ramach kierunku Logistyka i Administrowanie w Mediach - studia stacjonarne i zaoczne II stopnia. Specjalizacja z powodzeniem prowadzona jest na naszym Wydziale od 3 lat.

Specjalizacja obejmuje 120 godzin zajęć z zakresu organizacji produkcji dla potrzeb telewizji, filmu, radia itp. Prowadzone będą przez cenionych fachowców w tej dziedzinie. Oprócz zagadnień produkcyjnych zdobędziesz wiedzę z zakresu prawa, ekonomiki, developmentu treści audiowizualnych, gatunków telewizyjnych i filmowych, organizacji festiwali i eventów.

Uzyskasz zawód kierownika produkcji telewizyjnej i filmowej!

Swoją kandydaturę wraz z listem motywacyjnym (do 600 znaków) prześlij do 15 maja, na adres koordynatora studiów dra Sławomira Rogowskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIDEO: 

Zapraszamy!

Search