Przewody doktorskie - streszczenia i recenzje

mgr Ita Głowacka

Praca doktorska: Prasa polonijna w Niemczech w latach 2004–2016
Promotor: prof. dr hab. Andrzej Staniszewski (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)
Promotor pomocniczy: dr Renata Rozbicka (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)
Recenzent: prof. dr hab. Andrzej Sakson (Uniwersytet Adama Mickiewicza)
Recenzent: prof. dr hab. Jerzy Jastrzębski (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II)

mgr Przemysław Ciszek

Praca doktorska: Polskie media o grach wideo w latach 1990-2018. Analiza wybranych przypadków
Promotor: prof. dr hab. Jolanta Chwastyk-Kowalczyk (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach)
Recenzent: prof. dr hab. Kazimierz Wolny-Zmorzyński (Uniwersytet Śląski w Katowicach)
Recenzent: dr hab. Bogdan Fischer, prof. UP(Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie).

mgr Martyna Siudak

Praca doktorska: Twitter w transformacji polskiego systemu komunikowania politycznego
Promotor pomocniczy: dr Miłosz Babecki (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)
Recenzent: prof. dr hab. Iwona Hofman (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)