Konferencja naukowa "400 lat druku w Warszawie"

W czterechsetną rocznicę założenia pierwszej stałej oficyny drukarskiej w Warszawie chcemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowej, której tematem przewodnim będzie „400 lat druku w Warszawie”. Konferencja odbędzie się w dniach 11-12 marca w 2024 r.

Weź udział
Finał 10. edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

Już niedługo odbędzie się finał 10. Olimpiady Wiedzy o Mediach! Uczestnicy spotkają się w dniach 22-23 marca 2024 r. w gmachu dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (Stary BUW). Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie Olimpiady!

Praktyki studenckie na Targach Książki i Mediów VIVELO

Zachęcamy naszych studentów do zapozniania się z ofertą praktyk na Targach Książki i Mediów VIVELO, które odbędą się w dniach 16-19 maja na stadionie PGE Narodowym.

Human Tech Transition: Crises in Mediatized Politics, Society & Economy

Zapraszamy do udziału we współorganizowanej przez nas międzynarodowej konferencji International Communication Association, która odbędzie się w dniach 13-15 marca 2024 r.

Przyszły studencie!

Zapoznaj się z bogatą ofertą studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych.

Kampania Równoważni UW

Kampania Równoważni UW – uniwersytecka inicjatywa antydyskryminacyjna – ma na celu dbałość o równe traktowanie wszystkich członków społeczności Uniwersytetu Warszawskiego.

Dzieje się na wydziale

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

STUDIA LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE I PODYPLOMOWE

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2023/2024

Co mówią absolwenci?

WYDZIAŁ W LICZBACH

STUDENCI
WYKŁADOWCY
KIERUNKI
SPECJALIZACJE

Projekty i współpraca

Image
W kwietniu 2018 r. ruszył Program zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP). Celem programu jest podniesienie jakości nauczania, wzbogacenie oferty studiów doktoranckich, rozwój kompetencji studentów i pracowników oraz usprawnienie i unowocześnienie zarządzania uczelnią. Uniwersytet Warszawski przeznaczył przyznane środki na działania wspierające rozwój uczelni w sposób kompleksowy. Mają one także doprowadzić do wypracowania i wdrożenia mechanizmów ukierunkowanych na doskonałość dydaktyczną oraz doskonalenie procesów zarządzania uczelnią. Program ma przyczynić się do wdrożenia trwałych zmian w funkcjonowaniu Uniwersytetu, dostosowanych do potrzeb społeczności akademickiej i uwzględniających aktualne wyzwania społeczno-gospodarcze. W programie zaplanowano działania skierowane do wszystkich grup stanowiących wspólnotę akademicką: studentów, doktorantów, wykładowców, kadry zarządzającej i pracowników administracji. Program jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.