Materiały wideo

Serwis informacyjny studentów WDIB UW 2021 - audycja informacyjna przygotowana przez studentów studiów stacjonarnych I stopnia w ramach specjalizacji tv. Studenci stworzyli serwis podczas zajęć prowadzonych zarówno online jak i stacjonarnie w studiu tv w semestrze letnim roku akademickiego 2020-21.

Student News 2020 - fragmenty programu informacyjnego przygotowanego przez studentów studiów I stopnia w ramach specjalizacji tv. Studenci tworzyli program podczas zajęć prowadzonych online w trakcie pandemii z wykorzystaniem własnego sprzętu rejestrującego i montażowego.

TAKE ME ON - film promocyjny WDIB UW z udziałem studentów specjalizacji telewizyjnej

POSZŁO - klip ukazujący pracę studentów i wykładowców specjalizacji telewizyjnej na WDIB UW w roku akademickim 2017/2018

 

WZLOTNY PUNKT - I nagroda w konkursie "Nakręć Bemowo" organizowanym przez  Urząd Dzielnicy Bemowo i Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w kategorii: najlepsza prezentacja. Autor: Karol Dejas - student II roku studiów licencjackich; specjalizacja telewizyjna

OLIGOCENKA - II nagroda w konkursie "Nakręć Bemowo" organizowanym przez Urząd Dzielnicy Bemowo i Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w kategorii: najlepsza prezentacja. Autorka: Paulina Florys - studentka II roku studiów licencjackich; specjalizacja telewizyjna.

STUDENTnews - program informacyjny zrealizowany przez studentów studiów licencjackich w semestrze letnim 2017/2018.

 

Materiały newsowe; zaliczenie pierwszego semestru spec.telewizyjnej - studia licencjackie.Temat: Turystyka w stolicy

1. Autorka: Weronika Walenciak

2. Autor: Paweł Bednarczyk