Absolwenci

Szanowni Państwo, niebawem staniecie się Państwo naszą najliczniejszą publicznością, a zarazem grupą, której rozwój zawodowy będzie dobitnie świadczył także i o naszym Wydziale. Pragniemy podtrzymywać i pogłębiać relacje z Państwem – chcemy dążyć do tego, aby wspólnie spędzony czas nie kończył się na dwóch, trzech lub pięciu latach.

Jesteśmy niezwykle ciekawi drogi, którą zdecydowaliście się kroczyć po studiach. Czy przyczyniły się one do późniejszych sukcesów? Czy wykorzystaliście Państwo nabytą u nas wiedzę w codziennym, zawodowym życiu? Jak wspominacie okres studiów? I wreszcie: jak oceniacie nas teraz, tuż po zakończeniu uniwersyteckiej przygody, a jak w dłuższej perspektywie czasowej?

Pragniemy poznać odpowiedzi na powyższe pytania, zarówno w trakcie spotkań z Państwem, jak i w codziennej wymianie maili.

Mamy tu na myśli:

  • sukcesy zawodowe – pokonywanie kolejnych szczebli w karierze, nabywanie nowych doświadczeń, zdobywanie nagród i wyróżnień dokumentujących Państwa rozwój (prosimy o przesyłanie informacji, zdjęć, wszelakich grafik, które prezentowałyby Państwa osiągnięcia)
  • sukcesy osobiste – rozwijanie hobby, a może nowe etapy w życiu rodzinnym? Będziemy zaszczyceni, jeżeli zdecydujecie się podzielić z nami także i takimi, niezwykle ważnymi wiadomościami (czekamy na Wasze zdjęcia i chociaż krótkie opisy takich zdarzeń!)

Aby zrealizować nasze dążenia, prosimy o włączenie się we współpracę z naszym Działem, polegającą na informowaniu nas o Państwa działalności (adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).