Materiały graficzne do pobrania

Formatki prezentacji

Formatka prezentacji do pobrania – w trosce o zachowanie spójności komunikacyjnej, uprzejmie prosimy o przedstawianie swoich prelekcji konferencyjnych i wystąpień związanych z oficjalnym reprezentowaniem Wydziału na specjalnych formatkach prezentacji.

 

Loga

W trosce o zachowanie spójności komunikacyjnej, uprzejmie prosimy o przesyłanie materiałów wykorzystujących logo WDIiB UW (np. projektów plakatów, zaproszeń na konferencje, spotkania autorskie, etc.) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Dysponujemy także logami w tzw. „krzywych”: je jednak przesyłamy mailem.  Dostępne są następujące wersje logo:

  • podstawowa (kolor, czarno-biała, monochromatyczna, w rewersie) – cechuje ją ekspozycja pełnej nazwy Wydziału. Uprzejmie prosimy o korzystanie z tej wersji szczególnie na początku funkcjonowania Wydziału (potem na materiałach oficjalnych, w komunikacji sformalizowanej)
WDIiB PL 01 Color Wersja podstawowa - kolor
WDIiB PL 05 BW Wersja podstawowa - czarno-biała
WDIiB PL 03 Mono Wersja podstawowa - monochromatyczna
WDIiB PL 07 Invert Wersja podstawowa - w rewersie
  • skrócona (kolor, czarno-biała, monochromatyczna, w rewersie) – cechuje ją łatwo odczytywalna symbolika oraz skrótowe ujęcie nazwy Wydziału. Do wykorzystania w projektach o mniejszym stopniu sformalizowania, prowadzonych w dłuższe perspektywie czasowej
WDIiB PL 02 SmallColor Wersja skrócona - kolor
WDIiB PL 06 SmallBW Wersja skrócona - czarno-biała
WDIiB PL 04 SmallMono Wersja skrócona - monochromatyczna
WDIiB PL 08 SmallInvert Wersja skrócona - w rewersie
  • kreatywna (kolor, czarno-biała, monochromatyczna, w rewersie) – cechuje ją nonszalanckie ujęcie symboliki Wydziału, czyli przekrzywiony mikrofon z e-książką. Do wykorzystania w wyjątkowych projektach, głównie skierowanych do młodych odbiorców
WDIiB PL 09 Creative Color Wersja kreatywna - kolor
WDIiB PL 11 Creative BW Wersja kreatywna - czarno-biała
Wersja kreatywna - monochromatyczna
WDIiB PL 12 Creative Invert Wersja kreatywna - w rewersie

Dysponujemy również wersją anglojęzyczną logotypów - do pobrania tutaj.

Uprzejmie informujemy, że stosowanie logo w wersji monochromatycznej oraz czarno-białej może być uzasadnione jedynie rodzajem materiałów (druk niekolorowy) lub okolicznościami (np. żałoba). 

Tapety

Tapety do pobrania – w trosce o zachowanie spójności komunikacyjnej, zachęcamy do ustawiania tapet na komputera Wydziałowych. Wszystkie tapety mają wymiary 1920x1080 pikseli.