Studenci

Praktyki w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się oferta praktyk w ABW. Według ogólnego regulaminu, studenci aplikujący na praktykę, powinni uzyskać zgodę Dziekana na odbycie tam praktyk, którą przekazują do Biura Karier (str. 8 Załącznika nr 2).

Poniżej zamieszczam link do informacji o praktykach:
https://portal.uw.edu.pl/web/biuro-karier/program-praktyk-w-abw

Zamiana zajęć z sali 6 w dniu 27.03.2017

W dniu 27.03 w sali 6 będzie prowadzony remont. Z tego powodu zajęcia z tej sali zostają przeniesione do sali nr 7:

I rok studiów stacjonarnych I st. na kierunku dziennikarstwo i medioznawstwo Prawo prasowe z elementami własności intelektualnej dr K. Błeszyńska

II rok studiów stacjonarnych II st. na kierunku dziennikarstwo i medioznawstwo seminarium magisterskie prof. dr hab. A. Jaskiernia

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE WDIB W SANDOMIERZU

W dniach 28.04-3.05.2017 odbędą się warsztaty pt. „Manewry Dziennikarskie” w Sandomierzu. Wyjazd jest w pełni bezpłatny i ma na celu sprawdzenie umiejętności warsztatowych oraz stworzenie dokumentacji dziennikarskiej z Festiwalu Filmowego. Udział w warsztatach jest równoznaczny z zaliczeniem praktyk studenckich.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne 23.03, w sali nr 9 na naszym Wydziale (Bednarska 2/4), o godz. 16:30 – grupa filmowo-telewizyjna i o godz. 18:00 grupa prasowa.
Zainteresowani proszeni są o kontakt z dr. Sławomirem Rogowskim na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 609 60 55 55. 

CMWP SDP zaprasza na konferencję pt.: Co zrobić by dostać pracę w mediach

CMWP SDP zaprasza na konferencję pt.:

Co zrobić by dostać pracę w mediach

Perspektywy rynku pracy dla młodych dziennikarzy okiem ekspertów i pracodawców

Zapraszamy na dyskusję poświęconą szansom młodych ludzi na rynku pracy. Będziemy chcieli, aby osoby od lat pracujące w mediach, także kierujące procesami zatrudnienia, przybliżyły realia panujące w branży. Odpowiedziały na pytanie, jakie szanse na zaistnienie w zawodzie mają rozpoczynający karierę w branży medialnej.

O tym wszystkim dyskutować będziemy w:

Domu Dziennikarza na Foksal 3/5,

W czwartek 23 marca o godz. 13:15 (sala A)

W panelu udział wezmą:

 

  • ·Krzysztof Gottesman, z-ca dyrektora - redaktora naczelnego Polskiego Radia 24
  • ·Piotr Gursztyn, dyrektor Biura Programowego TVP
  • ·Hubert Biskupski,  z-ca redaktora naczelnego „Super Expressu”

 

Moderatorem dyskusji będzie Wiktor Świetlik.

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Monitoringu Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich

tel. (22)827 58 96

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Zaproszenie - 23.03.17.doc)Zaproszenie - 23.03.17.doc83 kB

W piątek 17 marca nasz Wydział odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie

W piątek 17 marca nasz Wydział odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie. Licealiści wysłuchali wykładów dr A. Mierzeckiej pt. "Myślisz, że kupujesz to, co chcesz? Kupujesz, co chcemy, żebyś kupił! Manipulacja informacją jako technika sprzedaży", dr I. Bogdanowicz - "Bloger, vloger, youtuber. Pieniądze i władza?"
i dr A. Jupowicz-Ginalskiej "Technologie ubieralne - i Ty będziesz nośnikiem reklamy?".

Uczestniczyli także w krótkich warsztatach Akademickiego Radia Kampus i Laboratorium Badań Medioznawczych.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Od rękopisów po bazy danych"

Koło Naukowe Informacji i Książki
Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii
Uniwersytetu Warszawskiego
ma zaszczyt zaprosić na
IV Ogólnopolską Konferencję Naukową „Od rękopisów po bazy danych”
 
Przedmiotem konferencji będą zagadnienia związane z informatologią, bibliotekoznawstwem, prasoznawstwem i nowymi mediami. Pragniemy, aby podejmowana tematyka pokazywała zainteresowania naukowe studentów, doktorantów i innych osób, które próbują swoich sił na polu nauki i własnych badań. Celem wydarzenia jest interdyscyplinarne spojrzenie na zagadnienia związane z książką, bibliotekami, informacją, prasą i nowymi mediami – zarówno w ujęciu historycznym, jak i współczesnym.
 
Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli informacji naukowej i bibliotekoznawstwa oraz studentów innych dyscyplin: dziennikarstwa, historii, historii sztuki, archeologii, kulturoznawstwa oraz wszystkich, którym bliska jest proponowana tematyka.
 
Więcej informacji na temat wydarzenia i proponowanej tematyki znajdą Państwo w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/372362043142116.
 
Formularz zgłoszeniowy dla prelegentów można wypełnić pod adresem: https://goo.gl/forms/Dqy9CXyDwiFyyFvD3
Formularz zgłoszeniowy dla słuchaczy można wypełnić pod adresem: https://goo.gl/forms/thpTHP4VgbTiLpRZ2.
 
Terminy:
9 kwietnia 2017 r. – przyjmowanie zgłoszeń
15 kwietnia 2017 r. – ogłoszenie programu konferencji
28 kwietnia 2017 r. – konferencja
 
Miejsce konferencji: WDIB UW, ul. Nowy Świat 69, III piętro (dawny IINiSB UW).
Konferencja ma charakter bezpłatny.
 
Po konferencji planujemy opublikowanie artykułów przygotowanych przez prelegentów w formie publikacji elektronicznej, którą zamieścimy w Bibliologicznej Bibliotece Cyfrowej (http://bbc.uw.edu.pl). Wszelkie informacje zostaną przedstawione podczas konferencji.
 
Informujemy, że Koło Naukowe zastrzega sobie prawo do wyboru najciekawszych abstraktów.
Załączniki:
Pobierz plik (plakat a4.png)plakat a4.png8662 kB

Zamiana organizacji zajęć w dniu 24.03.2017 (konferencja: Pluralizm mediów, pluralizm w mediach)

Szanowni Państwo,

Z powodu konferencji Pluralizm mediów, pluralizm w mediach organizowanej w dniu 24 marca 2017 r. do innych sal zostają przeniesione następujące zajęcia:

Marketing dla studiów licencjackich na kierunku logistyka i administrowanie w mediach z dr A. Świąteckim o godz. 15.00 z sali 306 CIUW zostaje przeniesiona do s. 2,06 (ul. Bednarska 2/4)

Historia powszechna po 1945 roku dla studiów licencjackich na kierunku dziennikarstwo i medioznawstwo przez dr K. Kamińską od godz. 16.45 z sali 306 zostaje przeniesione do sali 2,06 (ul. Bednarska 2/4)

Analiza statystyczna w badaniach społecznych dla studiów magisterskich na kierunku logistyka i administrowanie w mediach o godz. 13.15 z dr J. Grzegorkiem z sali 304 zostaje przeniesiona do sali 5 (ul. Bednarska 2/4)

Wykład monograficzny Niepodległą i Granicę. Z problematyki badań 1918 – 1945 prowadzony przez prof. dr hab. M. Jabłonowskiego o godz. 15.00 z sali 304 zostaje przeniesiony do sali 0,05 (ul. Bednarska 2/4)

Seminarium licencjackie na kierunku dziennikarstwo i medioznawstwo prowadzone przez dr K. Kamińską o godz. 15.00 z sali 305 zostaje przeniesiona do 6 (ul. Bednarska 2/4)

Językowe warsztaty dziennikarskie gr. 2 oraz gr. 4 dla studiów magisterskich na kierunku dziennikarstwo i medioznawstwo prowadzone przez dr D. Lewandowską-Jaros o godz. 13.15 oraz 15.00 z sali 307 zostają przeniesione do sali 0,04 (ul. Bednarska 2/4)

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów, Łódź, 12-14 czerwca 2017 r.

Ogłoszenie przesłane przez organizatorów:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 16 marca br. została uruchomiona rejestracja udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. Pomoc materialna dla studentów i doktorantów.

Jest to największe środowiskowe przedsięwzięcie adresowane do P.T.
Pracowników szkół wyższych i instytutów naukowych Polskiej Akademii Nauk odpowiedzialnych za tytułową pomoc materialną. Dodatkowe informacje można znaleźć w załączonym komunikacie oraz na stronie internetowej:
http://fpm.edu.pl/pl/konf-szkoleniowa

W tym miejscu wskazujemy na wysoki poziom merytoryczny konferencji; wykład otwarcia wygłosi Pan Profesor Jan Paweł Tarno, sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego, wybitny znawca tytułowej problematyki. Nie bez znaczenia jest tu cykliczny charakter konferencji - ubiegłoroczna edycja zgromadziła 120 osób. Wskazać należy również na umiarkowaną opłatę związaną z udziałem w 3-dniowej konferencji na tle typowo komercyjnych ofert.

Program konferencji uwzględnia obrady poświęcono blokom tematycznym skupionych wokół takich części jak: postępowanie administracyjne, zasady obliczania dochodu oraz kryteria stypendiów o charakterze naukowym.
Dopełnieniem są zajęcia poświęcone komunikacji ze studentami. Wskazać również należy na wyróżnik - prezentację założeń środowiskowego projektu regulacji w przedmiocie pomocy materialnej dla studentów i doktorantów.

Spotkanie w ramach projektu „Kamera odpowiedzialności” - relacja

W środę 15 marca  na naszym Wydziale odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Kamera odpowiedzialności”.  Projekt skierowano do osób, które są zainteresowane społeczną odpowiedzialnością biznesu. Spotkanie miało formę dyskusyjno-filmową, w pierwszej części odtworzono reklamy oraz kampanie społeczne, a następnie każdy z uczestników mógł zabrać głos oraz zadać pytania zaproszonym specjalistom.

W roli ekspertów na wydarzeniu wystąpili dr Jarosław Kończak z WDIB (specjalista ds. marketingu i reklamy, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, WDIB), Justyna Bakalarska (dziennikarka i redaktor magazynu Marketer +, autorka książki „Marketing Wartości”), Joanna Bednarek  (PR manager, przedstawiciel grupy MSLGROUP) oraz Paweł Dąbrowa i Anna Bielecka (autorzy Kampanii Społecznej Roku 2015).

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu (www.kameraodpowiedzialnosci.pl) oraz uczestnictwa w kolejnych spotkaniach.

fot. materiały prasowe

Gościnny wykład prof. dr. hab. Andreia Richtera - relacja

Dnia 16 marca odbył się gościnny wykład prof. dr. hab. Andreia Richtera pt. „Propaganda a wolność mediów: uwarunkowania prawne i polityczne”. Andrei Richter jest starszym doradcą w biurze Przedstawiciela ds. Wolności Mediów w OBWE. Wykład profesora dotyczył kwestii związanych z propagandą w mediach i trudnością jej definiowalności.

Uczestnicy spotkania zadawali pytania, na które profesor chętnie i wyczerpująco odpowiadał. Wykład przeprowadzony był w języku angielskim.

PRZYPOMINAMY - SZUKAMY CHĘTNYCH NA WYPRAWĘ REPORTERSKĄ DO IZRAELA!

PRZYPOMINAMY 
TRWA KONKURS DLA CHĘTNYCH NA WYPRAWĘ REPORTERSKĄ
STUDENTÓW WDIB UW DO IZRAELA! 

Szukamy chętnych!

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, Ambasada Izraela w Polsce , Agora SA przygotowują wspólnie wyprawę studentów – reporterów do Izraela: dziesięciodniowy pobyt - poznanie kraju, ludzi, kultury, przyrody… stworzenie cyklu reportaży!
Przed wyprawą - uczestnicy projektu wezmą udział w cyklu spotkań, wykładów, warsztatów prezentujących współczesny Izrael.
Co zrobić, aby wziąć udział w tym projekcie?
Szukamy reporterów i reporterek! 
Pokaż nam, że potrafisz stworzyć dobry reporterski tekst.
Ogłaszamy konkurs na reportaż pt. "Z piątku na nadzielę"
Czekamy na opowieści o weekendzie studentów. O tym, co robią, gdzie pracują, jak się bawią i o czym rozmawiają. 
Maksymalna objętość tekstu: 6 tys. znaków ze spacjami. 
Dobra reporterska fotografia także zostanie doceniona.
Do tekstu dołącz (w oddzielnym pliku) krótką informacje o sobie: swoich pasjach, zainteresowaniach, atutach.
Nie zapomnij także napisać, na którym roku studiów WDIB jesteś, na jakim kierunku, na jakiej specjalizacji…
Nagrodą będzie wyprawa reporterska do Izraela, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2017.
Prosimy o przysyłanie prac do 22 marca 2017, środy, do 23.59 , na adres:Prosimy o przysyłanie prac do 22 marca 2017, środy, do 23.59 , na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Prace będą oceniane przez przedstawicieli WDIB UW, Ambasady Izraela, Agory, którzy wspólnie wyłonią uczestników projektowanego wyjazdu.

 

Lighthouse Consultants Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - ogłoszenie

Lighthouse Consultants jest afiliowanym członkiem międzynarodowej sieci Edelman, jako wyłączny przedstawiciel Edelmana na polskim rynku. Firma jest członkiem Związku Firm Public Relations.

Rekrutujemy na dwa stanowiska:

· Junior Project Executive - http://www.proto.pl/ogloszenia/praca/lighthouse

· Project Executive - http://www.proto.pl/ogloszenia/praca/lighthouse-0

Kandydatów spełniających wymagania rekrutacyjne prosimy o nadsyłanie CV i listów motywacyjnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „junior project executive” lub „project executive”

Najbliższe terminy dyżurów dr D. Lewandowskiej-Jaros: wtorki, 14 i 21 marca...

w godz. 17.45-18.30, CIUW, s. 304. Tym samym odwołane są dyżury czwartkowe, 16 i 23 marca. W przypadku konieczności indywidualnego umówienia się w innym terminie (środy, czwartki), proszę o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (697689908).

Dr Octavio Pieranti gościem WDIB UW!

OctavioPieranti

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD

“Public Policies for Mass Communication and Public Service Broadcasting in Brazil"

16.03.2017, godz. 8:00-9:30, Sala Kolumnowa, Budynek WDIB przy ul. Bednarskiej 2/4

W dniu 16.03.2017 roku gościem Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW będzie dr Octavio Pieranti, który wygłosi wykład dotyczący polityki medialnej i mediów publicznych w Brazylii.

 

Dr Pieranti jest autorem 60 prac naukowych o polityce medialnej i regulacji mediów w krajach Ameryki Łacińskiej. Jest redaktorem kilku prac zbiorowych oraz autorem monografii pt. „Państwo i komunikacja w Brazylii: Budowa i przebudowa administracji publicznej” (2011, publikacja w języku portgalskim).

LINK: https://issuu.com/octavio.pieranti/docs/o_estado_e_as_comunicacoes

W ciągu ostatnich lat dr Pieranti współpracował z Ministerstwem Komunikacji, Ministerstwem Kultury, Narodową Agencją ds. Telekomunikacji oraz brazylijskim nadawcą publicznym Empresa Brasil de Comunicação (EBC) w zakresie strategii rozwojowych i kierunków ewolucji mediów publicznych w epoce cyfrowej. Jego pobyt w Polsce jest związany z realizowanym obecnie projektem podoktorskim, który dotyczy relacji mediów i polityki w kontekście transformacji mediów w krajach Ameryki Południowej i młodych demokracjach europejskich.

Spotkanie z gościem WDIB UW odbędzie się 16 marca o godz. 8:00-9:30 w Sali Kolumnowej w budynku przy ul. Bendarskiej 2/4.

Wykład ma charakter otwarty.

Serdecznie zapraszamy!

9 marca - uroczystość promocji doktorskich i wręczenia dyplomów doktora habilitowanego

W czwartek 9 marca w Pałacu Kazimierzowskim odbyła się uroczystość promocji doktorskich i wręczenia dyplomów doktora habilitowanego na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii.

Stopień doktora habilitowanego otrzymali Pan dr hab. Marek Chyliński oraz Pan dr hab. Dariusz Tworzydło.

Promocję doktorską otrzymali natomiast Pani dr Magdalena Sawicka – Cegielska, Pani dr Katarzyna Czajkowska, Pan dr Jakub Czopek, Pani dr Anna Miłoszewska –Kiełbiewska, Pani dr Barbara Klimek, Pan dr Paweł Kuczma, Pan dr Michał Olędzki, Pan dr Sławomir Rogowski oraz Pani dr Ewa Urbańska.

Wszystkim, którzy uzyskali promocję serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Praca przy projekcie PARP

PM GROUP LAAX Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje chętnych studentów, najlepiej studentów dziennikarstwa aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny, do napisania artykułu ze spotkania realizowanego w Warszawie w dniu 21 marca 2017r. w centrum konferencyjnym Golden Floor Plaza w godzinach 10-13. Jest to niewątpliwie możliwość zdobycia pewnego doświadczenia – artykuł zostanie opublikowany przez PARP na ich stronie. Spotkanie dotyczy realizowanych przez PARP Programów Operacyjnych, dokładniej mówiąc poddziałania 3.2.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – Badania na rynek. W przypadku zainteresowania ze strony studentów z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na ten temat.

kontakt z ogłoszeniodawcą:

Magdalena Grassmann
Konsultant ds. rekrutacji i szkoleń
tel.: 784 013 456PM GROUP LAAX Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Legionowa 28 lok. 101, 15-281 Białystok
tel. 85 674 50 00 / fax: 85 745 44 00
KRS: 0000463870
NIP: 542-301-58-91

www.szkolenia-polska.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwołanie zajęć "Gatunki i formaty we współczesnych mediach" w dniu 14.03

W dniu 14.03.br. nie odbędą się zajęcia z przedmiotu "Gatunki i formaty we współczesnych mediach" prowadzone przez dr Joannę Szylko-Kwas. Materiał z odwołanych zajęć zostanie zrealizowany podczas konwersatoriów w dniu 15.03 o godz. 9.45, 11.30 i 13.15. Proszę o dołączenie do grup o najbardziej dogodnej godzinie.

Studenci Logistyki Mediów obejrzeli wystawę „Manekiny i dziewczyny”

Dnia 9 marca 2017 roku studenci Logistyki Mediów odwiedzili wystawę pana Jerzego Fedaka, w Galerii Obok ZPAF przy placu Zamkowym 8. Studenci wysłuchali także wykładu autora wystawy i uczestniczyli w dyskusji „O rozpowszechnianiu fotografii cyfrowej.”  Jerzy Fedak to reżyser filmów i seriali fabularnych, a także autor zdjęć do filmów animowanych oraz dokumentalnych.

Zachęcamy do lektury recenzji jednej z naszych Studentek i uczestniczek wydarzenia – Katarzyny Zembrowskiej  i odwiedzenia galerii. 

Link do relacji Katarzyny Zembrowskiej: http://popszot.pl/2017/03/manekiny-i-dziewczyny-jerzy-fedak/

Odwołanie dyżuru dr J. Szylko

W dniu 14.03.br. dyżur dr Joanny Szylko-Kwas nie odbędzie się. Kolejny dyżur odbędzie się 21.03.br. W sprawach pilnych proszę kontaktować się w przerwach pomiędzy zajęciami we środę 15.03.br. lub mailowo.

I Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Kozienicach z wizytą na WDIB UW

W piątek (10 marca) odwiedzili nas uczniowie I LO im. S. Czarnieckiego w Kozienicach. Wysłuchali wykładów dr K. Gajlewicz-Korab ("Konflikt a sława w świecie celebrytów, czyli o Małgorzacie i Renacie słów kilka. dr K. Gajlewicz-Korab"), dra M. Ochmańskiego ("Książka i czytanie w memach internetowych") i dr A. Jupowicz-Ginalskiej ("Technologie ubieralne - i Ty będziesz nośnikiem reklamy?"). Uczestniczyli także w krótkich warsztatach Akademickiego Radia Kampus i Laboratorium Badań Medioznawczych. Bardzo dziękujemy za tę wizytę i zapraszamy ponownie! :) PS. Dziękujemy także p. Grażynie Ambroziewicz za wsparcie organizacyjne spotkania i miłą współpracę.

fot. Weronika Karwowska

WYPRAWA REPORTAŻOWA STUDENTÓW WDIB UW DO IZRAELA! Szukamy chętnych!

                         

 Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, Ambasada Izraela , Agora SA przygotowują wspólnie wyprawę studentów – reporterów do Izraela: dziesięciodniowy pobyt - poznanie kraju, ludzi, kultury, przyrody… stworzenie cyklu reportaży!

Przed wyprawą - uczestnicy projektu wezmą udział w cyklu spotkań, wykładów, warsztatów prezentujących współczesny Izrael.

Co zrobić, aby wziąć udział w tym projekcie?

Szukamy reporterów i reporterek! 
Pokaż nam, że potrafisz stworzyć dobry reporterski tekst.
Ogłaszamy konkurs na reportaż pt. "Z piątku na nadzielę"

Czekamy na opowieści o weekendzie studentów. O tym, co robią, gdzie pracują, jak się bawią i o czym rozmawiają. 
 Maksymalna objętość tekstu: 6 tys. znaków ze spacjami. 
Dobra reporterska fotografia także zostanie doceniona.

Do tekstu dołącz (w oddzielnym pliku) krótką informację o sobie: swoich pasjach, zainteresowaniach, atutach.
Nie zapomnij także napisać, na którym roku studiów WDIB jesteś, na jakim kierunku, na jakiej specjalizacji…

Nagrodą będzie wyprawa reporterska do Izraela, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2017.
Prosimy o przysyłanie prac do 22 marca 2017, środy, do 23.59 , na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prace będą oceniane przez przedstawicieli WDIB UW, Ambasady Izraela, Agory, którzy wspólnie wyłonią uczestników projektowanego wyjazdu.