V edycji ogólnopolskiego Przeglądu Portfolio See&Say

V edycji ogólnopolskiego Przeglądu Portfolio See&Say. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 października przez FORMULARZ.

See&Say to 15-minutowe indywidualne konsultacje portfolio. Eksperci oglądają teczki młodych twórców, udzielają merytorycznych informacji zwrotnych lub praktycznych wskazówek biznesowych.
Do tej pory z  See&Say skorzystało już ponad 300 młodych twórców, którzy dzięki konsultacjom poprawili portfolio, a nawet dostali zlecenie czy pracę.

W tym roku przegląd odbędzie się 18 listopada w Centrum Kreatywności w Warszawie. Udział jest bezpłatny.
Kategorie kreatywne (kliknij, żeby zobaczyć ekspertów):

Więcej szczegółów w załączonej informacji prasowej.

W związku z tym wydarzeniem, bardzo Państwa prosimy o:

1. Mailing do studentów lub przekazanie informacji podczas zajęć przez wykładowców
  2. Udostępnienie informacji na Facebooku Uczelni/Wydziału/Biura Karier/Samorządu Studentów/Grup studenckich/etc. (POST i ANIMACJA do udostępnienia)
  3. Artykuł na stronie szkoły (PRESSPACK do pobrania z załącznika)
  4. Mamy również możliwość przesłania Państwu plakatów. Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o podanie najpóźniej do środy następujących danych do wysyłki: Imię Nazwisko + Adres+ Ilość sztuk plakatu