Na Erasmusa z niższą średnią!

Szanowni Państwo,

Ze względu na napływające liczne zapytania i prośby dotyczące możliwości wzięcia udziału w studiach częściowych ERASMUS studentów nie posiadających wymaganej  średniej 4.0 Koordynatorzy proponują co następuje:

1. Osoby ze średnią powyżej 3,5 a poniżej 4,0 mogą składać wymagane dokumenty,
  2. Kandydatury takich osób będą rozpatrywane tylko w przypadku uczelni, gdzie nie ma kandydatów ze średnią 4 lub wyżej,
  3. Każdy wyjazd studenta ze średnią poniżej 4 będzie rozpatrywany indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość wezwania takich osób na dodatkową rozmowę kwalifikacyjną,
  4. W związku z nowymi warunkami PRZEDŁUŻAMY deadline na składanie dokumentów do 22 lutego (włącznie),
  5. Powyższe ustalenia zostały pozytywnie skonsultowane z p. Prodziekan , prof. Anną Kamler.
  6. Ew. zapytania prosimy zgłaszać majlem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Z szacunkiem,

Dr Michał Zając,  Koordynator Mobilności na WDIB UW