Badanie dotyczące genetycznego podłoża perspektywy czasowej w ramach grantu Sonata 7 Narodowego Centrum Nauki kierowanego przez dr hab. Macieja Stolarskiego

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzonymi badaniami na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego dotyczacymi genetycznego podłoża perspektywy czasowej w ramach grantu Sonata 7 Narodowego Centrum Nauki kierowanego przez dr hab. Macieja Stolarskiego zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie poniższej wiadomości wśród studentów Państwa jednostki:

Szanowni Studenci,

Obecnie na Wydziale Psychologii UW prowadzone jest badanie dotyczące genetycznego podłoża perspektywy czasowej w ramach grantu Sonata 7 Narodowego Centrum Nauki kierowanego przez dr hab. Macieja Stolarskiego. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o badaniu. Szukamy bliźniąt tej samej płci od 16 roku życia :)

Wasza pomoc będzie wsparciem działań naukowych na Naszym Uniwersytecie. Przyczynicie się tym samym do rozwoju nauki w Polsce! :)

Każdy uczestnik badań z kolei otrzyma od nas bon upominkowy do EMPIKU o wartości 80 zł.

Jeśli w Waszym otoczeniu są bliźnięta - przekażcie im proszę informacje o badaniu i kontakt do mnie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/223721518192856/

W imieniu zespołu badawczego dr hab. Macieja Stolarskiego,