Brawo! Barwo! Brawo! Studenci specjalizacji telewizyjnej Karol Dejas, Paulina Florys i Malwina Dutkiewicz zdobyli kolejno pierwszą, drugą i trzecią nagrodę w konkursie na najlepszą prezentację filmową projektu architektonicznego przygotowanego dla warszawskiej dzielnicy Bemowo. Ich prace filmowe przygotowywane we współpracy ze studentami z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej już wkrótce oglądać będzie można również na stronie internetowej i facebooku dzielnicy Bemowo.

1. Karol Dejas, Wzlotny Punkt

2. Paulina Florys, Oligocenka