Uroczyste pożegnanie Absolwentów Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW – 26 września 2019

pozegnanie03

Uroczyste Pożegnanie Absolwentów Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW –
26 września 2019

Szanowni Państwo!

Prof. dr hab. Janusz Adamowski, Dziekan WDIB UW, wraz z Kolegium Dziekańskim serdecznie zapraszają Absolwentów studiów I, II stopnia i studiów podyplomowych, ich Rodziny i Przyjaciół, Promotorów prac dyplomowych i wszystkich Pracowników WDIB UW na uroczyste pożegnanie Absolwentów WDIB UW, które odbędzie się w ramach Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

26 września 2019 roku, aula im. A. Mickiewicz w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego, godz. 16:30,

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Informacje o udziale dla Studentów w załącznikach poniżej.