Welcome Day dla długoterminowych studentów zagranicznych

Szanowni Państwo,

Welcome Point organizuje spotkania powitalne dla długoterminowych studentów zagranicznych rozpoczynających studia w roku akademickim 2018/2019.

Spotkania odbędą się 28 września 2018 r. w auli im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maximum. Spotkanie prowadzone w języku angielskim odbędzie się o godz. 10.00, natomiast spotkanie w języku polskim rozpocznie się o godz. 12.30. Każde z nich potrwa do dwóch godzin.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najważniejsze informacje na temat Uniwersytetu, biur oraz możliwości, z których mogą skorzystać studenci. Uczestnicy otrzymają także pakiet powitalny i zaproszenia na wydarzenia planowane w październiku. Będzie to tez okazja do tego, żeby studenci różnych kierunków spotkali się i nawiązali kontakt.

Uprzejmie proszę o uwzględnienie wydarzenia w przygotowywanych przez Państwa Jednostki programach adaptacyjnych oraz o przekazanie informacji wszystkim studentom zagranicznym rozpoczynającym studia w roku akademickim 2018/2019.

W załączeniu przesyłam pismo Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia.

Niebawem prześlę też do wszystkich dziekanatów link do formularza rejestracyjnego na spotkanie.

Z wyrazami szacunku

Katarzyna Basisty

Kierownik

Welcome Point

Uniwersytet Warszawski
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 55 24 080

www.welcome.uw.edu.pl

Załączniki:
Pobierz plik (Welcome Day_wydzialy.pdf)Welcome Day_wydzialy.pdf234 kB