„Niepodległe uczelnie”. Zaproszenie na wernisaż wystawy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Szanowni Państwo,

zapraszamy na wernisaż wystawy „Niepodległe uczelnie. Doktorzy honoris causa w Polsce w latach 1918–1939”, który odbędzie się 16 października 2018 r. o godz. 14.00 w Starym BUW-ie (Krakowskie Przedmieście 26/28). Wystawę będzie można zwiedzać do końca października – w hallu Starego BUW-u oraz w odsłonie plenerowej przy Krakowskim Przedmieściu 32, przed wejściem do Muzeum UW.

Zapraszamy w imieniu Władz Uniwersytetu Warszawskiego i Dyrekcji Muzeum oraz organizatorów i współorganizatorów (Stowarzyszenie Muzeów Uczelnianych, Narodowe Archiwum Cyfrowe, Muzeum Politechniki Warszawskiej, Muzeum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Muzeum Uniwersyteckie w Toruniu, Muzeum Historii Medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego).

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Załączniki:
Pobierz plik (plakat.jpg)plakat.jpg674 kB