Casting do Chóru Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii

Drodzy Studenci!
Zapraszamy Was bardzo serdecznie do udziału w warsztatach naszego Chóru Wydziałowego. Podczas zajęć uczymy się podstaw dobrej emisji głosu i oddechu. Poznajemy podstawy teorii muzyki i literatury muzycznej. Uczymy się śpiewania wielogłosowego i poznajemy różnorodny repertuar - od muzyki sakralnej do utworów współczesnych.
Jak zostać chórzystą? Zapraszamy na najbliższą próbę zespołu we wtorek (29.10), o godz.18:30 do sali 0.40. Na początku poprosimy o zaśpiewanie krótkich ćwiczeń wokalnych, żeby sprawdzić predyspozycje wokalne i móc przydzielić Cię do jednego z 4 głosów. Udział w chórze będzie można zaliczyć w poczet zajęć fakultatywnych za 3 ECTS.
Zapraszamy do wspólnej muzycznej przygody! Odkryj z nami moc swojego głosu!

W razie pytań można się z nami skontaktować za pośrednictwem fanpage https://www.facebook.com/chorwdib/ lub napisać bezpośrednio do dyrygenta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.