Radio Kampus ogłasza akcję “#TakBrzmi2020”!

W Radiu Kampus mamy nosa do sztosów!

fbH0

Radio Kampus ogłasza akcję “#TakBrzmi2020”! Stacja wytypuje 10 artystów, zespołów i projektów, które zdaniem redakcji będą ważni na scenie muzycznej w przyszłym roku.

Kampus jako pierwszy zagrał i promował twórców takich jak Taco Hemingway, Bovska, The Dumplings, zespoły Pablopavo i Ludziki czy xxanaxx. Na przestrzeni lat stali się oni ważnymi graczami rynku muzycznego. Odniesienia do Radia Kampus pojawiły się między innymi w tekstach Taco Hemingwaya i Otsochodzi. 

Jest wiele nagród i rankingów podsumowujących miniony rok. Radio Kampus typuje tych, którzy będą rozdawali karty w kolejnym roku.

Stacja przedstawi dziesięciu artystów, którzy będą ważni w roku 2020. Na przestrzeni października i listopada stopniowo redakcja ogłosi listę najważniejszych młodych twórców polskiej muzyki. W zestawieniu pojawią się przedstawiciele różnych gatunków muzycznych. Na antenie i w mediach społecznościowych pojawią się rozmowy z wyróżnionymi muzykami. Akcję #TakBrzmi2020 zwieńczy afterparty akcji w klubie Miłość.

Radia Kampus można słuchać na 97,1 FM w Warszawie i okolicach oraz w internecie (www.radiokampus.fm) i na platformie Open.FM. Podcasty audycji i najciekawsze rozmowy są do znalezienia m.in. na Spotify, iTunes i w podcastach Google. Audycje w formie wideo live i we fragmentach można też znaleźć na kanałach Radia Kampus na Youtube, Facebooku
i Instagramie.