Praktyki w Polsacie!

Telewizja Polsat News otwiera się na studentów!
Zapraszamy każdego, kto marzy o byciu reporterem, producentem czy wydawcą w telewizji informacyjnej, bądź chce przyjrzeć się pracy w newsach o zgłaszanie się na bezpłatne praktyki w najbardziej obiektywnej telewizji informacyjnej w Polsce. To okazja do przyjrzenia się z bliska, jak wygląda praca newsroomu oraz proces tworzenia serwisów informacyjnych w Polsacie News i Wydarzeniach. To jedyna okazja, żeby pracować z takimi dziennikarzami informacyjnymi jak Dariusz Ociepa, Agnieszka Milczarz, Piotr Michalak, Grzegorz Kępka, Monika Zalewska, Małgorzata Ziętkiewicz czy Paweł Gadomski.

Osoba zainteresowana odbyciem praktyk powinna spełnić następujące warunki:
- orientować się w tematach politycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych,
- być ciekawa świata i otwarta na nowe doświadczenia,
- pożądane cechy - łatwość w komunikacji i otwartość na ludzi.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Program bezpłatnych praktyk, które trwają od jednego do trzech miesięcy, dedykowany jest studentom i absolwentom, którzy w momencie rozpoczęcia praktyk nie ukończyli 30 roku życia.