Fundacja Wileńszczyzna - stypendium

Szanowni Państwo,

Fundacja Wileńszczyzna od 11 lat wspiera studentów polskiego pochodzenia, którzy przyjechali na studia do Polski z krajów byłego ZSRR.

Przez ten czas przyznaliśmy przeszło 1000 stypendiów. Dzięki dofinansowaniu nasi stypendyści mogli nie tylko skończyć studia, ale również wziąć udział w dziesiątkach konferencji, szkoleń, kursów i praktyk o charakterze ekonomicznym.

Z myślą o naszych Stypendystach uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o stypendium wśród osób, które pochodzą ze Wschodu i potrzebują wsparcia, żeby się rozwijać.

W razie pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na www.stypendium.org

Barbara Kasperska