Studio Telewizyjne Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW miejscem spotkań w ramach inicjatywy „Piątki z Nową Muzyką”

W ramach akcji „Piątki z Nową Muzyką” w studiu telewizyjnym naszego Wydziału odbywają się zamknięte spotkania z artystami, którzy przedpremierowo prezentują swoje albumy oraz występują na żywo. Oprócz mini koncertów wydarzeniom towarzyszą wywiady i kameralny odsłuch nowego albumy zaproszonego artysty. W minionym tygodniu na naszej studyjnej scenie gościliśmy Barta Sosnowskiego z nową płytą „Tylko się nie denerwuj”.

„Piątki z Nową Muzyką” to środowiskowa inicjatywa Związku Producentów Audio Video, Studia U22, Digital Open Group przy wsparciu Centrum im. Adama Smitha.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.