Praktyki online dla studentów kierunków dziennikarskiego oraz logistyki

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią oraz utrudnionymi możliwościami realizacji praktyk zawodowych w formie stacjonarnej, zwracam się z pytaniem do studentów kierunków dziennikarstwa i medioznawstwa oraz logistyki i administrowania w mediach, szczególnie wśród ostatniego roku studiów licencjackich i magisterskich, czy wystąpiły u Państwa problemy z realizacją praktyk? Pragnę zwrócić uwagę, że studenci III roku, którzy wybierają się na studia II stopnia powinni jak najszybciej zatroszczyć się o ich realizację.

W przypadku osób, które nie zrealizowały jeszcze praktyk, Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW ma możliwość zaproponowania Państwu oferty praktyk zdalnych w charakterze analityków przekazów medialnych w think tanku obywatelskim ­- Instytucie Dyskursu i Dialogu.

Bardzo proszę studentów ostatnich roczników wyżej wspomnianych kierunków o pilną informację dot. problemów z praktykami. Osoby, które już je zrealizowały, zostały z nich zwolnione lub realizują praktyki online mogą zignorować tego mejla. E-maile proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam,

Kamila Kamińska-Chełminiak