Informacja dotycząca prowadzenia zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym

Zgodnie z treścią Zarządzenia  nr 206 Rektora UW z dnia 7 września 2020 r. zajęcia w nadchodzącym semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 będą się odbywały zdalnie z wyjątkiem części zajęć o charakterze praktycznym. Lista tych zajęć wraz z informacją o sposobie ich realizacji zostaną udostępnione do 21 września b.r. Studentów, którzy ze względu na stan zdrowia znajdują się w grupie ryzyka prosimy o kontakt z P. J. Krześnicką Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że postanowieniem Rektora UW zajęcia dydaktyczne rozpoczną się 15 października b.r.

Na wszystkich kierunkach zajęcia online będą się odbywały wg. ustalonego i udostępnionego planu. W miejsce sal zostaną wpisane narzędzia za pośrednictwem których prowadzący będą je realizować. Wkrótce poinformujemy też o ustalonych zasadach łączenia się prowadzących ze studentami na pierwszych zajęciach w semestrze.

Do dnia 21 września zostanie przedstawiona szczegółowa informacja dotycząca harmonogramu dni adaptacyjnych dla pierwszych lat na poszczególnych kierunkach studiów.

Na bieżąco będziemy też informować o kolejnych podejmowanych decyzjach.