Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 oraz Pożegnanie Absolwentów Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW

2020 inauguracja

Szanowni Państwo!

Prof. dr hab. Janusz Adamowski, Dziekan Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, wraz z Kolegium Dziekańskim i Zarządem Samorządu Studentów WDIB UW, serdecznie zapraszają na tradycyjną uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021 połączoną z Pożegnaniem tegorocznych Absolwentów studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych.

Uroczystość rozpocznie się 28 września 2020 roku w Auli Dawnej Biblioteki UW (Kampus Centralny) o godz. 11:00, zaś jej zakończenie przewidziane zostało na godz.12.45.

Z uwagi na trwające nadal obostrzenia epidemiczne liczba miejsc w Auli została bardzo znacznie ograniczona. W związku z tym do udziału w Immatrykulacji nowych Studentów, zaproszone zostały osoby z najlepszym wynikiem rekrutacyjnym.

Absolwentów, chcących wziąć udział w Pożegnaniu, obowiązuje zasada zgłoszeń „kto pierwszy, ten lepszy”. Zgłoszenia te przyjmujemy od 14 do 24 września, za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/RuKTP9iEzRi8BNrg9.

Pozostałe osoby bardzo serdecznie zapraszamy do wirtualnego uczestnictwa w tej uroczystości: Inauguracja i Pożegnanie Absolwentów będzie transmitowana w czasie rzeczywistym – stosowny link zostanie ogłoszony na stronie www.wdib.uw.edu.pl do dnia 26 września  br.

*Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad epidemicznego reżimu sanitarnego. Jego Uczestnicy proszeni będą o utrzymywanie 2 m dystansu oraz zasłonięcie ust i nosa podczas trwania całej uroczystości. W Auli będzie można zajmować tylko wyznaczone miejsca siedzące.

Dodatkowe informacje o udziale w uroczystości znajda Państwo w załączniku dodanym do niniejszej wiadomości.