Dyżury Sekcji Studenckiej oraz Sekcji USOS - aktualizacja

Informujemy, że od dnia 03 listopada 2020 roku Sekcja Toku Studiów i Sekcja USOS będzą pracowały w trybie zdalnym i nie będą przyjmowały interesantów. Dyżur telefoniczny pełniony będzie od PONIEDZIAŁKU do CZWARTKU w godzinach 9:00-15:00  (w tym czasie osoba dyżurująca udziela informacji studentom wszystkich kierunków).

Aktualnie zalecamy kontakt mailowy.

Na maile będziemy odpowiadać w kolejności zgłoszeń

Życzymy Dużo Zdrowia

Sekcja Toku studiów                                      Sekcja USOS