Rekrutacja na specjalizację „analityk mediów” dla studentów studiów licencjackich

Zapraszamy studentki i studentów II roku studiów licencjackich do udziału w rekrutacji na specjalizację „analityk mediów”.

By wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do poniedziałku 7 grudnia do godz. 12.00.

Rozmowy kwalifikacyjne w formule online odbędą się w czwartek 10 grudnia od godz. 11.00, a o szczegółach (link, dokładna godzina) zaproszone osoby zostaną poinformowane mailowo.

Jednocześnie zachęcamy osoby zainteresowane specjalizacją do zapoznania się ze stroną www.lbm.uw.edu.pl.