Opieka medyczna na UW

W związku z licznymi zapytaniami ze strony pacjentów/studentów UW i codzienną obserwacją ich wiedzy na temat zasad korzystania z opieki medycznej w ramach posiadanego statusu ubezpieczenia i zasad finansowania usług w ramach NFZ zamieszczamy materiały informacyjne w tym zakresie. Szczególnie w czasach stanu epidemii, kiedy może być problem z dostępem do lekarza i uzyskaniem rzetelnej informacji wiedza taka może być pomocna zarówno dla studentów krajowych jak i obcojęzycznych.

Zapraszamy do korzystania z infolinii i dalszej tradycyjnej ścieżki pomocy medycznej w przychodniach akademickich CenterMed Warszawa na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. Gwarantujemy szybką i sprawną pomoc medyczną z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na dziś rozwiązań informatycznych.

Piotr Montewka
CenterMed Warszawa Sp. z o.o.

Załączniki:
Pobierz plik (STUDENCI - ZASADY LECZENIA NFZ.pdf)Zasady leczenia218 kB
Pobierz plik (STUDENCI SZCZEGÓŁY ZAPISU ON-LINE NFZ.pdf)Szczegóły zapisu on-line265 kB