O studiach podyplomowych "Komunikacja korporacyjna" - dr Jarosław Kończak

W ubiegłym roku pisałem, że „Komunikacja korporacyjna” jest kobietą, bo nasze studia podyplomowe z tego obszaru ukończyło 19 studentek i 1 student. Minął rok, za nami właśnie koniec II edycji i ….
… Panowie wzięli się do roboty, „delegując” na studia jeszcze więcej swoich małżonek, dziewczyn i partnerek. Oczywiście z tą delegacją to nadinterpretacja, bo wszyscy (a właściwie - wszystkie) są tam z własnej inicjatywy. Ostatecznie kierunek ukończyły 24 studentki i tradycyjnie … 1 student.
Nie ukrywajmy nie było łatwo, gdyż cały rok byliśmy tylko online. Jednak na koniec udało się zobaczyć przynajmniej z większością w studiu telewizyjnym, gdzie podczas zajęć z technik telewizyjnych i budowy wystąpień, wreszcie mieliśmy szansę zobaczyć się face to face. Niepełny skład roku, ale godna reprezentacja znalazła się na poniższym zdjęciu.

A tych, którzy chcą dowiedzieć się o studiach coś więcej, a nawet zaryzykować edukacyjną podróż z nami, zapraszam do rekrutacji pod poniższym linkiem

KK studenci 2020 2021 1