Zaproszenie na Europejską Noc Naukowców

Uniwersytet Karola zaprasza pracowników i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w Europejskiej Nocy Naukowców, uniwersyteckiej edycji ogólnoeuropejskiego wydarzenia popularyzującego naukę, otwartego dla szerszej publiczności. Wydarzenie odbędzie się 24 września w formacie hybrydowym (online i stacjonarnie w Pradze).

Tematem przewodnim wydarzenia jest "CZAS", ujmowany w perspektywie różnych dyscyplin naukowych.

Uniwersytet Karola zaprasza naukowców i nauczycieli akademickich z uniwersytetów członkowskich 4EU+, w tym z Uniwersytetu Warszawskiego, do współtworzenia wydarzenia poprzez organizację warsztatów, wykładów, konkursów, eksperymentów, itp. Program wydarzenia zaplanowany jest w formacie hybrydowym (część warsztatów i sesji będzie realizowanych na miejscu w Pradze, część online). Każda z form uczestnictwa jest mile widziana.

Pracownicy naukowi i doktoranci UW zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o kontakt z panią Kristyną Kolinovą (lokalne biuro Sojuszu 4EU+ na Uniwersytecie Karola w Pradze) do końca lipca br.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji na temat Nocy Naukowców można znaleźć pod adresem: https://www.nocvedcu.cz/en.