Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Tygodnik Studencki itd - pismo młodej inteligencji w PRL” - organizowana z okazji 60-lecia powstania itd.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Tygodnik Studencki itd - pismo młodej inteligencji w PRL” organizowana z okazji 60-lecia powstania pisma w dn. 7. 10. 2021 w pałacu Tyszkiewiczów-Potockich, Krakowskie Przedmieście 32. Aktualny program konferencji znajduje się w załączniku pod artykułem.

Ze względu na ograniczoną liczbę osób w reżimie sanitarnym, konferencja odbędzie się hybrydowo, link do transmisji online:

Tych z Państwa, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji stacjonarnej uprzejmie prosimy o maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do 15.09 poinformujemy o szczegółowym regulaminie wydarzenia i wytycznych koniecznych do spełnienia by wziąć w nim udział (szczepienia, maseczki, dezynfekcja).