Oferta praktyk zawodowych

Kwartalnik YPSILON czasopismo literacko-artystyczne, którego wydawcą jest Fundacja im. Benjamina Franklina, poszukuje Studentów kierunków dziennikarskich i filologicznych chętnych do odbycia praktyk. Zapraszamy do współpracy Osoby, które lubią tworzyć, redagować oraz adiustować teksty prasowe i literackie.

Istnieje również możliwość publikacji debiutanckiego utworu lub zbioru utworów w odrębnym wydaniu.

Miejsce pracy: dowolne (– online);
Wymiar praktyk: dostosowany do potrzeb studenta i redakcji;
Termin zgłoszeń: nabór prowadzony jest w trybie ciągłym;

Ypsilon tworzymy pro publico bono, więc praktyki są nieodpłatne, natomiast wspomagamy rozwój i doświadczenie, a jako wydawca koordynujemy praktykę, wystawiamy również niezbędne zaświadczenia.

OFERTA PRAKTYK:

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 736 848 444

www.ypsilon.org.pl