Rekrutacja na specjalizację "analityk mediów" dla II roku studiów licencjackich

Zapraszamy studentki i studentów II roku studiów licencjackich do udziału w rekrutacji na specjalizację „analityk mediów”.

By wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 3 grudnia do godz. 12.00 – w tytule maila należy wpisać Rekrutacja – specjalizacja - studia licencjackie.

Rozmowy kwalifikacyjne w formule online odbędą się w poniedziałek 13 grudnia od godz. 13.00, a o szczegółach (link, dokładna godzina) zaproszone osoby zostaną poinformowane mailowo.

Jednocześnie zachęcamy osoby zainteresowane specjalizacją do zapoznania się ze stroną www.lbm.uw.edu.pl.