Harmonogram grudniowych szkoleń dla nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy grudniowy harmonogram szkoleń dostępnych dla nauczycieli akademickich UW. Harmonogram wraz z linkami do rejestracji znajdą Państwo pod adresem:

Zostały ostatnie wolne miejsca na szkolenie specjalistyczne nt. „Prawo własności intelektualnej w kontekście dydaktyki i prowadzenia zajęć ze studentami”, zaplanowane 29 listopada w godz. 10:00-13:15 i 1 grudnia w godz. 10:00-12:15.

Zapraszamy również na kolejne szkolenia organizowane w ramach IDUB przez wydawcę Springer Nature:

• „Science communication (1-2 grudnia)
  • „Getting published” (3, 13 i 17 grudnia)

W kategorii szkoleń z obsługi narzędzi informatycznych polecamy udział w „Tablicach wirtualnych oraz narzędziach do pisania i rysowania odręcznego na zajęciach stacjonarnych i zdalnych”. Odbędzie się ono 10 grudnia w godz. 12:00-17:00.

Pośród szkoleń rozwijających kompetencje miękkie znajdą Państwo szkolenie nt. „Inteligencja emocjonalna w pracy Wykładowcy” (14-15 grudnia, godz. 9:00-12:15).

Zainteresowanych tematyką bezpośrednio związaną z dydaktyką zapraszamy na szkolenia:

• „Strategie motywowania studentów”6-7 grudniagodz. 15:00-18:15
  • „Generacja „Z” - jak uczyć i motywować nowe pokolenie studentów”13-14 grudnia, godz. 16:00-19:15.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie prosimy o kliknięcie w podlinkowany tytuł w harmonogramie.

*W szkoleniach dla nauczycieli akademickich mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania i ponadto spełniający kryteria:

• w działaniach realizowanych w ramach programu ZIP: nauczyciele akademiccy zatrudnieni w grupie pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych, mający zaplanowane w semestrze rozpoczynającym się po szkoleniu zajęcia ze studentami I. i II. stopnia oraz studiów jednolitych;
  • w działaniach organizowanych w ramach programu IDUB: pracownicy UW pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatnaz punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Szczegółowe warunki udziału znajdują się w opisach szkoleń na platformie. Aktualne informacje na temat działań rozwojowych dla pracowników UW znajdują się na stronie https://rekrutacja-i-rozwoj.bsp.uw.edu.pl/. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.