Przyjmowanie zgłoszeń kursów na III trymestr 2021/2022 w ramach Uniwersytetu Otwartego UW – informacja dla Pracowników i Doktorantów

Szanowni Państwo, Drodzy Wykładowcy UW, Drodzy Doktoranci UW,

zapraszamy do nawiązania współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW. Już niebawem, tj. w środę 2 lutego 2022 roku o godz. 17.00 zakończy się przyjmowanie zgłoszeń kursów – w tym intensywnych kursów letnich – na III trymestr roku akademickiego 2021/2022. Zajęcia mogą być prowadzone w formie kursów online na platformach ZOOM, Google Meet oraz MS Teams UO, a także stacjonarnie – kursy stacjonarne odbędą się, jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli.

Kursy zgłasza się poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie Uniwersytetu Otwartego. W tym trymestrze nie są wymagany oryginały dokumentów, natomiast zgłoszenie kursu w formie pliku pdf z zeskanowanym podpisem i e-mailową zgodą Dziekana/Prodziekana/Dyrektora/Wicedyrektora Jednostki na prowadzenie zajęć należy przesłać do 2 lutego 2022, do godz. 17.00 (środa) na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o terminowe złożenie swoich propozycji i dopełnienie wymaganych formalności.

Jeśli chodzi o terminy zajęć, najwcześniej mogą się one rozpoczynać 11 kwietnia, a zakończyć się muszą do 31 lipca 2022 roku.

Zgłaszane zajęcia powinny liczyć minimum 30 godzin dydaktycznych. Wykładowcy Uniwersytetu Otwartego UW podpisują umowę zlecenie obowiązującą podczas trwania kursu. Szczególnie poszukiwani są Wykładowcy kursów językowych, prowadzący zajęcia na poziomie A1 oraz osoby chętne do poprowadzenia zajęć informatycznych. Jednocześnie do składania programów kursów zachęca się wszystkich Wykładowców z ciekawymi pomysłami i chęcią popularyzowania wiedzy.

Kursy online:
Konieczne jest, aby w tytule kursu zamieścić dopisek „kurs online” oraz w opisie programu zajęć zawrzeć informację, z jakiej platformy zamierzają Państwo korzystać podczas spotkań (wymóg konieczny).

Kursy stacjonarne:
Jeśli zgłaszany przez Państwa kurs jest stacjonarny, nie należy tego zaznaczać w tytule. Brak adnotacji „kurs online” będzie dla nas oznaczał, że zajęcia mają być realizowane w tradycyjnej formule.

Rada Uniwersytetu Otwartego UW będzie rozpatrywać tylko te zgłoszenia, które spełniły wymogi formalne, tj.:

• zostały przesłane do Rady poprzez Panel Wykładowcy,
  • następnie zostały podpisane oraz zeskanowane przez Wykładowcę i przekazane nam drogą e-mailową w formie pliku pdf [w przypadku Doktorantów należy złożyć oświadczenie o posiadaniu statusu doktoranta (wzór w załączeniu), a jeśli Doktorant składa program po raz pierwszy – również opinię od Promotora i zaświadczenie o doświadczeniu dydaktycznym],
  • a wreszcie uzyskały zgodę Dziekana/Prodziekana/Dyrektora/Wicedyrektora Jednostki, która przedstawiona została w formie przekazanej treści e-maila.

W razie dodatkowych pytań, chętnych zaprasza się do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego pod numerami: 22 552 13 20, 22 552 40 76 lub 22 552 15 27.