PRZYPOMINAMY - SZUKAMY CHĘTNYCH NA WYPRAWĘ REPORTERSKĄ DO IZRAELA!

PRZYPOMINAMY
TRWA KONKURS DLA CHĘTNYCH NA WYPRAWĘ REPORTERSKĄ
STUDENTÓW WDIB UW DO IZRAELA!

Szukamy chętnych!

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, Ambasada Izraela w Polsce , Agora SA przygotowują wspólnie wyprawę studentów – reporterów do Izraela: dziesięciodniowy pobyt - poznanie kraju, ludzi, kultury, przyrody… stworzenie cyklu reportaży!
Przed wyprawą - uczestnicy projektu wezmą udział w cyklu spotkań, wykładów, warsztatów prezentujących współczesny Izrael.
Co zrobić, aby wziąć udział w tym projekcie?
Szukamy reporterów i reporterek!
Pokaż nam, że potrafisz stworzyć dobry reporterski tekst.
Ogłaszamy konkurs na reportaż pt. "Z piątku na nadzielę"
Czekamy na opowieści o weekendzie studentów. O tym, co robią, gdzie pracują, jak się bawią i o czym rozmawiają.
Maksymalna objętość tekstu: 6 tys. znaków ze spacjami.
Dobra reporterska fotografia także zostanie doceniona.
Do tekstu dołącz (w oddzielnym pliku) krótką informacje o sobie: swoich pasjach, zainteresowaniach, atutach.
Nie zapomnij także napisać, na którym roku studiów WDIB jesteś, na jakim kierunku, na jakiej specjalizacji…
Nagrodą będzie wyprawa reporterska do Izraela, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2017.
Prosimy o przysyłanie prac do 22 marca 2017, środy, do 23.59 , na adres:Prosimy o przysyłanie prac do 22 marca 2017, środy, do 23.59 , na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace będą oceniane przez przedstawicieli WDIB UW, Ambasady Izraela, Agory, którzy wspólnie wyłonią uczestników projektowanego wyjazdu.