Spotkanie w ramach projektu „Kamera odpowiedzialności” - relacja

W środę 15 marca  na naszym Wydziale odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Kamera odpowiedzialności”.  Projekt skierowano do osób, które są zainteresowane społeczną odpowiedzialnością biznesu. Spotkanie miało formę dyskusyjno-filmową, w pierwszej części odtworzono reklamy oraz kampanie społeczne, a następnie każdy z uczestników mógł zabrać głos oraz zadać pytania zaproszonym specjalistom.

W roli ekspertów na wydarzeniu wystąpili dr Jarosław Kończak z WDIB (specjalista ds. marketingu i reklamy, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, WDIB), Justyna Bakalarska (dziennikarka i redaktor magazynu Marketer +, autorka książki „Marketing Wartości”), Joanna Bednarek  (PR manager, przedstawiciel grupy MSLGROUP) oraz Paweł Dąbrowa i Anna Bielecka (autorzy Kampanii Społecznej Roku 2015).

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu (www.kameraodpowiedzialnosci.pl) oraz uczestnictwa w kolejnych spotkaniach.

fot. materiały prasowe