Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW zwyciężył w Rankingu Kierunków Studiów w grupie kierunków dziennikarstwo i komunikacja, przygotowanym w ramach Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2017!

Z ogromną radością informujemy, że Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii UW zwyciężył w Rankingu Kierunków Studiów w grupie kierunków dziennikarstwo i komunikacja, przygotowanym w ramach Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2017 (pierwsze miejsca zestawienia w latach 2014-2017)!

Nasz Wydział przewyższył w notowaniach m.in. Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (II miejsce) i Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu (III miejsce).
Kryteriami w konkursie były: prestiż, absolwenci na rynku pracy, potencjał dydaktyczny i akademicki, efektywność naukowa oraz innowacyjność.

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z rozdania nagród.