Ogłoszenia o obronach doktorskich

Obrona pracy doktorskiej mgr. Piotra Kościńskiego - 14.12.2016 r.

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU DZIENNIKARSTWA INFORMACJI I BIBLIOLOGII UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO zawiadamiają, że w dniu 14 grudnia 2016 r. o godz. 14.30 w sali nr 0.07,                               ul. Bednarska 2/4, odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Piotra Kościńskiego                        nt. Obraz Polaków i II Rzeczypospolitej w polskojęzycznej prasie w ZSRR w latach 1925–1939.

Promotor:      prof. dr hab. Janusz W. Adamowskiz Uniwersytetu Warszawskiego

Recenzenci:   dr hab. Teresa Sasińska-Klas, prof. nadzw. z Uniwersytetu Jagiellońskiego

prof. dr hab. Mikołaj Iwanow z Uniwersytetu Opolskiego

Obszar wiedzy: nauki społeczne

Dziedzina nauki: nauki społeczne

Dyscyplina naukowa: nauki o mediach

Praca do wglądu znajduje się w Bibliotece Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Nowy Świat 69, III piętro.

Streszczenie pracy oraz recenzje zamieszone są na stronie internetowej Wydziału.