Obrona pracy doktorskiej mgr Katarzyny Bąkowicz - 29.01.2020 r.

PRZEWODNICZĄCY i RADA NAUKOWA DYSCYPLINY

NAUKI O KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ I MEDIACH UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

zawiadamiają, że w dniu 29 stycznia 2020 r. o godz. 13.00 w sali nr 0.07, ul. Bednarska 2/4 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Bąkowicz.

Tytuł rozprawy: Fake news jako produkt medialny w dobie postprawdy. Studium przypadku Niebieskiego Wieloryba

Promotor:         prof. ucz. dr hab. Tadeusz Kowalski (Uniwersytet Warszawski)

Recenzenci:     prof. ucz. dr hab. Lidia Pokrzycka (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej)

prof. ucz. dr hab. Magdalena Szpunar (Uniwersytet Jagielloński)

Obszar wiedzy: nauki społeczne

Dziedzina nauki: nauki społeczne

Dyscyplina naukowa: nauki o mediach

Rozprawę doktorską, w celu umożliwienia zainteresowanym zapoznania się z nią, złożono w Bibliotece Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Nowy Świat 69, III piętro.

Streszczenie rozprawy oraz recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.