Obrona pracy doktorskiej mgr Martyny Siudak - 28.10.2020 r.

PRZEWODNICZĄCY i RADA NAUKOWA DYSCYPLINY

NAUKI O KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ I MEDIACH UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

zawiadamiają, że w dniu 28 października 2020 r. o godz. 14:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Martyny Siudak.

Tytuł rozprawy: Twitter w transformacji polskiego systemu komunikowania politycznego.

Promotor: prof. dr hab. Andrzej Staniszewski (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)

Promotor pomocniczy: dr Miłosz Babecki (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)

Recenzenci: prof. dr hab. Iwona Hofman (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

prof. dr hab. Jerzy Jastrzębski (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie)

Obszar wiedzy: nauki społeczne

Dziedzina nauki: nauki społeczne

Dyscyplina naukowa: nauki o mediach

Język obrony: polski

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym na podstawie § 29 ust. 6 załącznika nr 1 do uchwały nr 481 Senatu Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 16 października 2019 r. w sprawie określenia sposobu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora oraz stopnia doktora habilitowanego na Uniwersytecie Warszawskim (Monitor UW z 2019 r. poz. 340 z późn. zm.).

Rozprawę doktorską, w celu umożliwienia zainteresowanym zapoznania się z nią, złożono w Bibliotece Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Nowy Świat 69, III piętro.

Streszczenie rozprawy oraz recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Link do uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej zostanie udostępniony po wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rejestracja uczestników będzie otwarta od godz. 9:00 w dniu 19.10.2020 r. do godz. 09:00 w dniu 26.10.2020 r.