Ogłoszenia

Ogłoszenie o otwartym konkursie na wybór partnera w celu wspólnej realizacji projektu

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza otwarty konkurs na wybór partnera, podmiotu niezaliczanego do sektora finansów publicznych w ramach konkursu nr 1/Kadra/POWER/3.4/2016 na projekty w Programie Rozwoju Kompetencji w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Działając na podstawie art. 28a ust. 4 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2009 r. Nr 84, poz. 712 z późn. zm.) Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza otwarty konkurs na wybór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach konkursu nr 1/Kadra/POWER/3.4/2016 na projekty w Programie Rozwoju Kompetencji w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Projekt będzie realizowany w partnerstwie na podstawie umowy zawartej pomiędzy Wydziałem Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego (Liderem projektu) oraz partnerem spoza sektora finansów publicznych, wybranym w trybie konkursu, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Konkurs na wybór partnera, podmiotu nie zaliczanego do sektora finansów publicznych, do projektu w ramach konkursu nr 1/Kadra/POWER/3.4/2016 na projekty w Programie Rozwoju Kompetencji w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”, do dnia 30 września 2016 r. do godziny 9.00, na adres: Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, ul. Bednarska 2/4, 00-310 Warszawa, pokój nr 22. Decyduje data wpływu – oferty złożone po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane.

Kontakt – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin do pobrania

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin_konkursu.pdf)Regulamin_konkursu.pdf307 kB

7.12.2016 - zaproszenie - Towards a new logic of the EU-US relations: analysing the strategic importance of the TTIP

Zaproszenie dla pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów do wzięcia udziału w międzynarodowej debacie pt. Towards a new logic of the EU-US relations: analysing the strategic importance of the TTIP (Wobec nowej logiki relacji UE-USA: analiza strategicznego wymiaru TTIP). Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 162, budynek G (główny), aula VII, p. III. w godz. 11.00–14.30.

Zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu "Poza interfejsem: informatyka i humanistyka".

Szanowni Państwo,

mam przyjemność przekazać zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu "Poza interfejsem: informatyka i humanistyka". Tym razem wykład zatytułowany "Twórcze (o)programowanie" wygłosi dr Jan K. Argasiński (UJ).

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia br. w godzinach 18.00-19.30. Podobnie jak poprzednio, spotkamy się w budynku Wydziału Neofilologii UW (ul. Dobra 55).

Wyjazdy Erasmus+ dla wykładowców - prowadzenie wykladów

Szanowni Państwo,

Zapraszam serdecznie do zgłaszania swoich potencjalnych wyjazdów z wykładami w ramach programu Erasmus+
W załączonych dokumentach znajdziecie Państwo informacje na temat zasad i możliwości realizowania takich wyjazdów.

Ze względu na konieczność wcześniejszego (przed odesłaniem do BWZ) listy rankingowej uprzejmie proszę o nadsyłanie dokumentów do 25 października. Pozwalam sobie zwrócić uwagę, że do listy rankingowej mogą byc wpisane osoby, które dostarczą m.in. skan (co najmniej!)  SM Agreement z podpisami i stemplami strony przyjmującej! <dokument najtrudniejszy do przygotowania>
Zwracam się więc z apelem do osób rozważających wykorzystanie tej opcji Erasmusa+ o jak najszybsze podjęcie kontaktów z potencjalną Uczelnią przyjmująca

Wśród załączników znajdziecie Państwo dokument z listą uczelni ("lista umów"), z którymi mamy Umowy oraz liczbę "miejsc" w każdej uczelni (ile osób z naszej strony może zostac przyjęte. Umowy zamarkowane na żółto to umowy kierun ku informacyjnego, na niebieskawo - dziennikarskie.

W przypadku pytań z Państwa strony bardzo serdecznie zapraszam do wysyłanie majli!
(Z góry przepraszam: niestety w dniach 28.09 do 15.10 będę na wyjeździe służbowym i moje odpowiedzi mogą być nienatychmiastowe).

Z wyrazami szacunku,

dr Michał Zając
Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy zagranicznej i krajowej
Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, UW
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.