Współpraca z Uniwersytetem Otwartym

Uniwersytet Otwarty UW w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia.

Już od dekady oferuje osobom spoza społeczności akademickiej możliwość uczestniczenia w kursach prowadzonych przez kadrę Uniwersytetu Warszawskiego, realizując tym samym misję kształcenia ustawicznego. Wartość edukacyjna oraz bogactwo i różnorodność oferty edukacyjnej Uniwersytetu Otwartego UW zależy od wykładowców, którzy zgłaszają autorskie propozycje kursów w ramach sześciu Dziedzin Wiedzy: Kultury i Idee, Języki świata, Człowiek i Społeczeństwo, Prawo, Biznes i IT, Nauka i Środowisko oraz Rekreacja i Hobby.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w konferencji Uniwersytet Otwarty dla wszystkich - 10 lat edukacji dorosłych w nowym wymiarze, dotyczącej edukacji ustawicznej osób dorosłych, która odbędzie się w dniach 9-10 maja.

Dalsze informacje w załączniku...

Załączniki:
Pobierz plik (uo2018.pdf)uo2018.pdf96 kB