Wyjazdy Erasmus+ dla wykładowców - prowadzenie wykladów

Szanowni Państwo,

Zapraszam serdecznie do zgłaszania swoich potencjalnych wyjazdów z wykładami w ramach programu Erasmus+
W załączonych dokumentach znajdziecie Państwo informacje na temat zasad i możliwości realizowania takich wyjazdów.

Ze względu na konieczność wcześniejszego (przed odesłaniem do BWZ) listy rankingowej uprzejmie proszę o nadsyłanie dokumentów do 25 października. Pozwalam sobie zwrócić uwagę, że do listy rankingowej mogą byc wpisane osoby, które dostarczą m.in. skan (co najmniej!)  SM Agreement z podpisami i stemplami strony przyjmującej! <dokument najtrudniejszy do przygotowania>
Zwracam się więc z apelem do osób rozważających wykorzystanie tej opcji Erasmusa+ o jak najszybsze podjęcie kontaktów z potencjalną Uczelnią przyjmująca

Wśród załączników znajdziecie Państwo dokument z listą uczelni ("lista umów"), z którymi mamy Umowy oraz liczbę "miejsc" w każdej uczelni (ile osób z naszej strony może zostac przyjęte. Umowy zamarkowane na żółto to umowy kierun ku informacyjnego, na niebieskawo - dziennikarskie.

W przypadku pytań z Państwa strony bardzo serdecznie zapraszam do wysyłanie majli!
(Z góry przepraszam: niestety w dniach 28.09 do 15.10 będę na wyjeździe służbowym i moje odpowiedzi mogą być nienatychmiastowe).

Z wyrazami szacunku,

dr Michał Zając
Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy zagranicznej i krajowej
Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, UW