Galeria

Zdjęcia wykonał Zespół KATEDRY GENOLOGII DZIENNIKARSKIEJ I FOTOGRAFII WDIiB UW: mgr Anna Zapolska-Downar, dr Paweł Żak, Paweł Brzeziński oraz Anna Krawczyńska.

Zdjęcia z wydarzenia WDIB nocą: Clinton vs Trump na Bednarskiej wykonała dr Anna Jupowicz-Ginalska.

Zdjęcia z wydarzenia Paul Levinson z e-wykładem na WDIB UW oraz Uczniowie z ZS Nr 1 w Piasecznie odwiedzili WDIB UW wykonała Weronika Karwowska, studentka Pracowni Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej WDIB UW.

Zdjęcia z wydarzenia Olimpiada Wiedzy o Mediach - etap okręgowy wykonał  Paweł Brzeziński, Pracownia Fotografii Prasowej, Reklamowej i Wydawniczej WDIB UW

Budynki WDIiB UW – Bednarska 2/4 dzisiajBudynki WDIiB UW – Bednarska 2/4 kiedyśBudynki WDIiB UW – Nowy Świat 69Budynki WDIiB UW – CIUWStudio radiowe i TVŻycie Wydziału: Pierwsza Rada Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i BibliologiiŻycie Wydziału: pierwsza inauguracja roku akademickiego 2016/2017 i pożegnanie Absolwentów na ID i IINiRelacja fotograficzna z wystawy "Tutaj się nie mówi, tutaj się godo"WDIB nocą: Clinton vs Trump na BednarskiejPaul Levinson z e-wykładem na WDIB UWUczniowie z ZS Nr 1 w Piasecznie odwiedzili WDIB UWOlimpiada Wiedzy o Mediach - etap okręgowySpotkanie z Beatą Biel - ekspertką Google News LabUczniowie z II LO w Siedlcach na WDIB UW I Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Kozienicach z wizytą na WDIB UW09.03.2017 - Promocje doktorskieGościnny wykład prof. dr. hab. Andreia Richtera„Kamera odpowiedzialności” - 15.03.2017XXI LO z Łodzi odwiedza WDIB30 marca odbył się „Dzień ze Sławomirem Idziakiem”Olimpiada Wiedzy o Mediach 2017 - etap centralnyWizyta uczniów Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w SochaczewieFotorelacja z "Akademii w Eterze" w XXVII LO im. T. Czackiego w WarszawieVII Ogólnopolskie Seminarium Medioznawcze pt.:”Pluralizm mediów, pluralizm w mediach”Finał akcji Akademia w Eterze w LO Kochanowskiego!„Cyfrowi tubylcy” - 4 kwietnia 2017Relacja z konferencji "Od rękopisów po bazy danych"Licealiści z Sochaczewa odwiedzili WDIB!Akademia w Eterze - 19.05.2017IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nauka o informacji (informacja naukowa) w okresie zmianOstatni w tym roku akademickim finał akcji „Akademia w Eterze”! Dr hab. Alicja Jaskiernia, prof. UW, laureatką nagrody im. dr. Pawła Stępki!Polskie/polonijne dziedzictwo piśmiennicze w zbiorach zagranicznychPokoleniowe spojrzenie na mediaRanking Szkół Wyższych Perspektywy 2017W piątek 9 czerwca nasz Wydział odwiedzili uczniowie technikum z Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w SochaczewieWarsztaty dla przedstawicieli Pokolenia Z w LondynieInterdyscyplinarna konferencja „Przy wspólnym stole”Warsztaty cyjanotypii Koła Naukowego Klatka BRelacja - "Cenzuro wróć? Mechanizmy ograniczania wolności słowa w Polsce po 1990r."Etap okręgowy OWM 2017Chór Wydziału Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii "Książka, prasa, radio, film i biblioteki w kształtowaniu dziedzictwa kulturowego II Rzeczypospolitej"