Komunikaty dla studentów

Rocznik 2019-2020

Sylwetki absolwentów

Ola Urbanek

Absolwentka romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego i interdyscyplinarnych studiów europejskich w Kolegium Europejskim w Natolinie. Zawodowo odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną i CSR w firmie z sektora finansowego. Prywatnie kolekcjonerka monet euro, fanka Eurowizji i miłośniczka kultury koreańskiej.

Aneta Andrzejczuk

Kilka słów o sobie … to nie łatwe ;)

Bardzo się cieszę, że mogłam być studentem na studiach podyplomowych Komunikacja Korporacyjna. Profesjonalne podejście i przygotowanie wykładowców, przekonało mnie do słuszności renomy Uniwersytetu Warszawskiego. Wszystko na wysokim poziome, materiał i program nasycony wiedza popartą przykładami i doświadczeniem - bezcenne. Mogę tylko dziękować, ponieważ zmieniły te studia dużo w moim życiu. Zmieniłam już dwa razy stanowisko :) Wiem, czego chce i jak wykorzystać swoje umiejętności. Z przyjemnością, poszłabym na studia jeszcze raz …Poznałam tam również wspaniałych ludzi i zyskałam cudowna koleżankę :)

Jarku, bardzo dziękuje za Twoje zaangażowanie i opiekę nad Nasza grupa, nie spotkałam nigdzie takiego zaangażowania.

About us

Magdalena Buś-Gorczyca - pracuje w branży logistycznej, w firmie FM Logistic jako Ekspert ds. Komunikacji Zewnętrznej.

Do moich obowiązków należą relacje z dziennikarzami i działami komunikacji naszych klientów, tworzenie treści dla mediów, pozycjonowanie ekspertów firmy w mediach, bieżąca współpraca z agencjami PR i wszystko to, co związane jest z budowaniem reputacji firmy na zewnątrz.

Studia Komunikacji Korporacyjnej na UW zatem to był dla mnie strzał w dziesiątkę, idealnie skrojone do moich potrzeb. Ogrom wiedzy w pigułce podanej w bardzo skondensowanej i ciekawej formie przez praktyków pozwolił mi nie tylko wiele się nauczyć, poszerzyć horyzonty, ale też wzmocnić własny wizerunek eksperta wśród współpracowników. Prywatnie: jestem żoną i mamą, od 9 lat mieszkam na wsi i - choć to nietypowe dla kogoś zajmującego się komunikacją - bez telewizji, ale jakoś daję radę :) Poza spędzaniem czasu na łonie natury uwielbiam podróżować.

Bartek Barański, 33 lata, leśnik pracujący za biurkiem w Warszawie

Studia podyplomowe z komunikacji korporacyjnej na UW pozwalają zrozumieć czym jest komunikacja w firmie.

Poznając narzędzia, którymi się ją tworzy i nabywając umiejętność posługiwania się nimi, stajemy się profesjonalistami.

Zuzanna Raczkowska – absolwentka germanistyki z prawdziwie niemiecką duszą

W swoim życiu zawodowym spróbowała już wielu gałęzi komunikacji – od lokalnego dziennikarstwa, przez PR aż po reklamę. Dzięki studiom poznała m.in. podstawy tożsamości marki, co z sukcesem wykorzystuje również na co dzień, zmieniając swoje nawyki konsumenckie. Zajęcia pozwoliły zweryfikować jej dotychczasowe doświadczenie zawodowe i dały gruntowną bazę do dalszego rozwoju.

Justyna Gawron

Specjalista od szeroko rozumianej komunikacji. Zajmowała się m.in. media relations, social media, komunikacją kryzysową, komunikacją wewnętrzną oraz realizacją działań z obszaru CSR. Magister dziennikarstwa z komunikacją społeczną oraz filozofii na Uniwersytecie Śląskim, a także absolwent studiów podyplomowych z komunikacji korporacyjnej na Uniwersytecie Warszawskim. W pracy oraz życiu prywatnym motywuje ją przede wszystkim ciągły rozwój – wybór studiów z zakresu komunikacji korporacyjnej nie jest więc przypadkowy. Jak twierdzi to kierunek, który kompleksowo podchodzi do kwestii komunikacji i tym samym umożliwia zdobycie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Miłośniczka literatury popularnonaukowej oraz kotów.

Tagi: