Komunikaty dla studentów

Rekrutacja na specjalność "Dokumentalistyka. Reportaż. Film TV" - studia stacjonarne II stopnia, DiM

Chcesz pisać i nagrywać reportaże, kręcić dokumenty, robić multimedialne opowieści? Zapraszamy studentów studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku Dziennikarstwo i Medioznawstwo do wzięcia udziału w rekrutacji na specjalność Dokumentalistyka. Reportaż. Film TV.

KIEDY

Rozmowa odbędzie się 2. Grudnia od 8.00 max do 16.00. W sali – podamy mailem po ogłoszeniu listy godzinowej.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Wyślij krótką pracę reportażową (może być fotoreportaż lub reportaż) o minimalnej objętości (może być strona) lub krótką formę wideo - oraz linku do portfolio  (kilka slajdów w prezentacji w sieci - do której będzie link)  To powinno być naprawdę tylko kilka poglądowych slajdów o Tobie). Pliki - te w linkach - podpisujemy imieniem i nazwiskiem (może być link do dokumentu google itp.), podobnież plik prezentacji. Link do filmu też powinien być opisany (co przedstawia i czyjego autorstwa).
Najlepiej przesyłać linki do plików w sieci - uwaga, pamiętajmy, żeby tak ustawić prywatność, żeby komisja mogła otworzyć materiał przy pomocy linku.

DO KIEDY

Prace prosimy przesyłać do 28 listopada maksymalnie do godziny 12 w POŁUDNIE na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wystawimy wtedy listę z godzinami rozmów. Chcemy zebrać wspaniały zespół.
Kryteria oceny prac: oceniana będzie ogólna komunikatywność, nadesłana praca, wiedza merytoryczna.
Wyniki postępowania komisji zostaną podane na stronie internetowej WDIiB.

Ewentualne pytania należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tagi: