Informujemy, że nasz Wydział oficjalnie zawarł porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Umowa dotyczy organizacji obowiązkowych praktyk zawodowych dla studentów naszego Wydziału.
Dzięki nowej współpracy, każdego roku akademickiego (do 30 września) grupa od 1 do 3 studentów WDIB będzie miała szansę odbyć dwutygodniowe praktyki u Organizatora. To okazja na zdobycie cennego doświadczenia, poznanie specyfiki pracy w nowym środowisku oraz rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych pod okiem profesjonalistów.
Porozumienie zostało podpisane na czas nieokreślony, co gwarantuje długofalowe wsparcie rozwoju zawodowego naszych studentów.
W imieniu Uniwersytetu Warszawskiego dokument podpisał Dziekan WDIB, prof. dr hab. Dariusz Kuźmina, natomiast ze strony UWM - Rektor, dr hab. Jerzy A. Przyborowski, prof. UWM.

