Wiadomości

Nowe możliwości praktyk dla studentów WDIB! Podpisaliśmy porozumienie z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim

Informujemy, że nasz Wydział oficjalnie zawarł porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Umowa dotyczy organizacji obowiązkowych praktyk zawodowych dla studentów naszego Wydziału.

​Dzięki nowej współpracy, każdego roku akademickiego (do 30 września) grupa od 1 do 3 studentów WDIB będzie miała szansę odbyć dwutygodniowe praktyki u Organizatora. To okazja na zdobycie cennego doświadczenia, poznanie specyfiki pracy w nowym środowisku oraz rozwinięcie swoich umiejętności zawodowych pod okiem profesjonalistów.

​Porozumienie zostało podpisane na czas nieokreślony, co gwarantuje długofalowe wsparcie rozwoju zawodowego naszych studentów.

W imieniu Uniwersytetu Warszawskiego dokument podpisał Dziekan WDIB, prof. dr hab. Dariusz Kuźmina, natomiast ze strony UWM - Rektor, dr hab. Jerzy A. Przyborowski, prof. UWM.

Search

Zapisz
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze doświadczenia na naszej stronie. Jeśli odrzucisz pliki cookie, strona może nie działać poprawnie.
Zaakceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analityczne
Narzędzia do analizy danych w celu mierzenia skuteczności strony i zrozumienia, jak działa.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć
Unknown
Unknown
Akceptuj
Odrzuć