Olga Tokarczuk, która 10 grudnia odbiera Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018 jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z okazji wręczenia nagrody na UW odbywa się akcja, której celem jest zachęcenie studentów i pracowników Uniwersytetu do dołączenia do gratulacji składanych Noblistce poprzez sfotografowanie się ze specjalną planszą okolicznością.
Akcja będzie prowadzona na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu i w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 55/56. Wszystkie informacje szczegółowe znajdą Państwo w informacji na stronie głównej UW. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji poza przewidzianym czasem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z ramki okolicznościowej w Pałacu Kazimierzowskim, w godz. 9.00 – 15.00. Ramka będzie dostępna w Biurze Prasowym UW od 9 do 13 grudnia. W razie zainteresowania bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: (22) 55 20 740, 55 24 066, (22) 55 20 661.
Dr hab. Anna Jupowicz-Ginalska uprzejmie informuje, że 10.XII NIE ODBĘDĄ się zajęcia z Marketingu medialnego w godz. 9.45-11.15, odwołany zostaje także wtorkowy dyżur (11.30-12.30). Zajęcia będą odpracowane w innym terminie, o czym Studenci zostaną poinformowani w osobnym (późniejszym) komunikacie.
Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii
Uniwersytet Warszawski
ul. Bednarska 2/4
00-310 Warszawa