Wiadomości

Rekrutacja do programu Ambasadorzy Kariery UE 2022/2023!

Biuro Karier UW ogłasza rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE na rok akademicki 2022/2023!

Program jest skierowany do osób zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz promocją ścieżek kariery wśród społeczności studenckiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnictwo w programie umożliwia podejmowanie współpracy z instytucjami europejskimi, promowanie zatrudnienia w strukturach UE, nawiązania relacji z ambasadorami z kraju i zagranicy, zdobycia doświadczenia w otoczeniu międzynarodowym oraz rozwinięcia kompetencji miękkich. Zakwalifikowany student lub studentka będzie miał(a) okazję poznać specyfikę i współpracować z przedstawicielami instytucji europejskich.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 marca, o godz. 23.59. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie należy umieścić „Aplikacja – Ambasador karier UE”.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV (w języku polskim i angielskim, w formacie Europass),
  • list motywacyjny w języku polskim,
  • potwierdzenia znajomości języków obcych (certyfikat zdanego egzaminu językowego lub potwierdzenie studiowania w deklarowanym języku obcym).

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie https://biurokarier.uw.edu.pl/dla-studentow-doktorantow-i-absolwentow/praktyki-i-staze-studenckie/ambasador-karier-w-ue/.

Search