Trzeci odcinek podcastu "PR na backstage'u" - Rozmowa z Michaliną Grzesiak

Zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka podcastu „PR na backstage'u", który powstał we współpracy naszego Wydziału z NowymMarketingiem. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – Emilia Zakrzewska (wykładowca WDIB UW) i Dagmara Tarka.

Tym razem gościnią Emilii i Dagmary jest influencerka Michalina Grzesiak, twórczyni profilu o nazwie Krystyno nie denerwuj matki, która pochodzi z Łodzi i dobrze żyje na Bałutach. Dużo mówi o dzieciach, macierzyństwie i sile kobiet. Wyróżnia ją niezwykły humor, dystans i otwartość. W plebiscycie Ofeminin Influence Awards 2020 zdobyła tytuł w kategorii Influencerka Roku.

Ekspertki w rozmowie pytają o cenę bycia szczerym w social mediach oraz kiedy jest najlepszy czas, aby zrezygnować z pracy i być pełnoetatowym influencerem. Odwołują się do głośnej kampanii #nieczekam107lat, której Michalina Grzesiak była ambasadorką. Szukają odpowiedzi, czy faktycznie jeszcze 107 lat kobiety będą musiały poczekać na równość płciową – bo jak wskazuje Global Gender Gap Report – dokładnie tyle lat mają do nadrobienia, dokształcania się i tłumaczenia, że są równe mężczyznom. Rozmawiają też o pieniądzach i o uczciwości całej branży. Aż w końcu dochodzą do tematu hejtu i tego, jak sobie z nim radzić. Koniecznie wysłuchaj najnowszego podcastu!

Zapraszamy do odsłuchu:

Michalina Grzesiak (Krystyno nie denerwuj matki): Branża influencerów nie jest do końca uczciwa - NowyMarketing