Drugie Targi Kół Naukowych UW - 21.03.2024 r.

Przed nami drugie Targi Kół Naukowych UW! Wspólna inicjatywa Inkubatora UW i Samorządu Studentów UW odbędzie się już w czwartek, w przestrzeniach budynku przy ul. Dobrej 55. W tym roku w partnerstwie z Muzeum UW i Biurem ds. Rekrutacji UW łączymy dwa przedsięwzięcia – Targi Kół Naukowych UW i Otwarte Czwartki UW.

Chcesz dowiedzieć się jakie koła naukowe działają na UW? Chcesz pogłębiać wiedzę z wybranej dziedziny? Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zapraszamy na Targi Kół Naukowych! Na miejscu znajdziesz stoiska 30 aktywnie funkcjonujących kół z różnych stref tematycznych oraz alejkę konsultacyjną ze stoiskami NCBiR, PFR, Biuro Karier i Inkubator UW.

Podczas wydarzenia odbędzie się także piłkarzykowy “Mundial Kół Naukowych”.

Kiedy? 21.03.2024 r.

Godziny: 10:00 - 15:00

Gdzie? Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego (żółte schody), ul. Dobra 55.

Zaczynamy o godzinie 10:00 na żółtych schodach:

• otwarcie TKN przez JM Rektora Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak;
  • wystąpienie dziekanów / przedstawicieli Wydziałów Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej;
  • prezentacja Muzeum UW nt. cyklu “Otwarte Czwartki UW”;
  • wystąpienie Aleksandra Hebda (Przewodniczący Samorządu Studentów UW) i Anny Żmijewskiej (Kierowniczka Inkubatora UW) - prezentacje oferty obu jednostek.

Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/59qzuP8gr.

Zobacz relację z pierwszej edycji:

.

Zapraszamy!