- Andrzej Frelek
Dr hab. Agata Opolska-Bielańska została w gronie Jury 18. edycji Konkursu "Raporty Zrównoważonego Rozwoju"
Dr hab. Agata Opolska-Bielańska została zaproszona do grona Jury 18. edycji Konkursu "Raporty Zrównoważonego Rozwoju" organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Celem konkursu jest popularyzacja tematyki sprawozdawczości w obszarze ESG oraz stworzenie platformy wymiany wiedzy i dobrych praktyk w tym zakresie. Inicjatywa kładzie nacisk na rolę uwzględniania w działaniach firm – obok kwestii finansowych – również aspektów środowiskowych i społecznych.
Partnerem strategicznym 18. edycji Konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju jest Polska Izba Biegłych Rewidentów. Nabór publikacji trwa do 31 sierpnia 2024 r.

